VYCHÁZÍ NOVÉ CD PODNOHAMA ZEM!

AG Flek se vrací s novou nahrávkou Podnohama Zem po osmnácti letech od alba Waltz. Legenda českého folku AG Flek i nyní stojí na triu Blanka Táborská, Ivo Viktorin a Karel Markytán a jejich charakteristických hlasech.

Autorsky si Ivo Viktorin a Karel Markytán album rozdělili. Každý napsal pět písní, které jsou odrazem jich samotných jak v hudebním cítění, tak textech. Blanka dostala od každého po dvou písních, tak že autoři zpívají každý tři a pak je tu jedenáctá společná z období první desky, kterou zpívá autor textu Karel Markytán, samozřejmě s krásným flekovským sborem.

Píseň Podnohama Zem, po které album dostalo název, pak symbolicky uzavírá vše co bylo prožito, bez patosu, s lehkostí a energií a především nadhledem zkušeného pozorovatele světa, který přes všechnu svou tvrdost zůstává barevný a pozoruhodný. Nahrávka Podnohama Zem navíc disponuje unikátní zvukovou kvalitou.

Proslulé Studio V Ivo Viktorina věnovalo této novince AG Fleku několik let péče a výsledek je vybroušen do podoby zvukového diamantu.

Artist: AG Flek Album: Podnohama Zem Label: Indies Scope Kat.č.: MAM595 Datum vydání : 9. března 2018